XXIII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego odbędą się 9-11.05.2017 r. w Targach Kielce.

Lokalizacja:
Targi Kielce
Data rozpoczęcia:
09.05.2017
Data zakończenia:
11.05.2017
Strona www:
http://targikie...

Już po raz 23., kielecki ośrodek wystawienniczo-kongresowy stanie się areną do prezentacji najnowocześniejszego sprzętu i materiałów do budowy dróg. To wszystko za sprawą znanych i cenionych Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się od 9 do 11 maja w Targach Kielce.

Potężne maszyny budowlane, najnowocześniejsze technologie drogowe oraz wielkie branżowe autorytety – tak w skrócie zapowiedzieć można kolejną edycję „kieleckiego święta drogownictwa”.

Jak co roku, w Kielcach będzie można zapoznać się z bogatym wachlarzem innowacyjnych produktów, a także szeroką ofertą usług, które prezentować będzie kilkaset firm z kraju i zagranicy. Światowe premiery sprzętu budowlanego, emocjonujące pokazy dynamiczne organizowane na specjalnie przygotowanym terenie, uzupełniać będą spotkania merytoryczne. Wsparcie najważniejszych branżowych instytucji i stowarzyszeń, co roku owocuje interesującym programem wydarzeń towarzyszących – kongresami, konferencjami i debatami, które poruszają tematy najważniejsze dla branży drogownictwa. Podczas nadchodzącej edycji zaplanowano między innymi kontynuację konferencji dotyczącej Białej Księgi Drogownictwa, która odbyła się w ubiegłym roku. Tematyka tegorocznych spotkań skupiać się będzie również na innowacjach w budownictwie. Tradycyjnie już, w czasie wystawy organizowany będzie Salon Kruszyw, a także Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych BIG BAU MASTERS.

Sukces targów AUTOSTRADA–POLSKA 2016

„Jeżeli ktoś jest nieobecny na targach AUTOSTRADA–POLSKA w Kielcach to nie istnieje dla branży” – cytatem Wojciecha Malusiego otworzył targi w ubiegłym roku minister Andrzej Adamczyk. Był to dobry początek wystawy, którą podsumowano jako bardzo efektowną. Podczas ubiegłorocznych targów, na powierzchni 30 000 metrów kwadratowych prezentowano produkty 471 firm z 21 krajów świata. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele takich państw takich jak Niemcy, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Kanada, Korea, Polska, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Włochy.  Bogaty wachlarz produktów i usług oferowała także duża grupa firm z Europy Wschodniej – z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy i Łotwy. Udział w wydarzeniu wzięli między innymi Andrzej Adamczyk – Minister Infrastruktury i Budownictwa, Jerzy Szmit – Podsekretarz Stanu w MIiB oraz Stanisław Karczewski – Marszałek Senatu RP. Wystawę odwiedziło 14 tysięcy zwiedzających.

targi AUTOSTRADA–POLSKA