18-20 września 2015 r. w Sopocie odbyła się już piąta edycja Regat Mostowców o Puchar Mostów Gdańsk.

Tegoroczne Regaty były piątym, jubileuszowym spotkaniem, które jak co roku odbyły się na sopockim molo. Także i tym razem Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem w branży mostowej - zgromadziło bowiem w Sopocie kilkudziesięciu uczestników. W zawodach wzięło udział 18 załóg w jednym etapie.

Integracja branży mostowej rozpoczęła się tradycyjnie od spotkania, na którym nastąpiła prezentacja planu imprezy, trasy wyścigów, a także podzielono uczestników na załogi i wylosowano
jachty.

Tradycyjnie, pogoda była sprzymierzeńcem uczestników, którzy korzystali ze słońca i dobrego wiatru.

Podczas spotkania wieczornego nastąpiło ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie pucharów i dyplomów. W ramach rywalizacji na dużych łodziach Diamany pierwsze miejsce zdobyła firma Kamar Wrocław, drugie - Sifistik, a trzecie - Cezary Iwanowski Consulting. Klasyfikacja na małych łódkach Optimist przedstawiła się następująco: miejsce pierwsze zajął Łukasz Dakszewicz z firmy Geometric, drugie - Łukasz Mielczarek (Mosty Łódź), trzecie - Maciej Wiśnia (Viacon). Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Integracja branży mostowej trwała do późnych godzin wieczornych.

Redakcja magazynu "Mosty" dziękuje organizatorowi - firmie Mosty Gdańsk - za możliwość wzięcia udziału w imprezie. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję!

Dziękujemy także tegorocznym sponsorom Regat, firmom: Hufgard Polska, Housetech, DWD System, DWD Service, Bacax, Keller Polska, B Grupa.