Projektanci i konstruktorzy mostów z całego świata spotkają się 6-8 września 2017 roku na 6. Międzynarodowej Konferencji Footbridge „Tell a Story”.

Lokalizacja:
Berlin
Data rozpoczęcia:
06.09.2017
Data zakończenia:
08.09.2017
Strona www:
http://www.foot...

Wydarzenie, po Paryżu (2002 r.), Wenecji (2005 r.), Porto (2008 r.), Wrocławiu (2011 r.) i Londynie (2014 r.), tym razem odbędzie się w Berlinie.

Trzy tematy przewodnie tegorocznej konferencji zawierają się w trzech hasłach: „Footbridges for Berlin”, „Cultivate Debate” oraz „Dynamics and Innovation”.

Nie zabraknie także ceremonii rozdania tradycyjnych nagród – Footbridge Awards – dla najciekawszych realizacji kładek dla pieszych (podczas poprzedniej edycji przyznawanych w pięciu kategoriach: za najlepszy zrealizowany projekt kładki małej o przęśle < 30 m; za najlepszy zrealizowany projekt kładki średniej o przęśle < 70 m, za najlepszy zrealizowany projekt kładki dużej o przęśle > 70 m, za najlepszą iluminację kładki, za najciekawszą rekonstrukcję historycznego obiektu).

Z Polski do Komitetu Naukowego konferencji zostali zaproszeni prof. Jan Biliszczuk oraz prof. Krzysztof Żółtowski. Obrady konferencji będą prowadzone w języku angielskim, bez tłumaczenia symultanicznego.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat konferencji oraz zaproszeniem do uczestnictwa.

W sprawach związanych z konferencją prosimy o kontakt bezpośrednio z Organizatorem (w języku angielskim):

Email: info@footbridge2017.com
Strona internetowa: www.footbridge2017.com