22 listopada 2019 r. odbyła się VI już edycja konferencji Konstrukcje Budowlane.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli przyjemność spotkać się w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie i wysłuchać prelekcji dotyczących konstrukcji żelbetowych, konstrukcji stalowo-betonowych oraz innowacji w prefabrykacji.

Udział w konferencji wzięło ponad 220 uczestników: projektantów konstrukcji i inżynierów budownictwa, 14 prelegentów, wśród nich autorzy książek naukowych i autorytety branży budowlanej, m.in.: prof. Włodzimierz Starosolski, prof. Michał Knauff, prof. Elżbieta Szmigiera, prof. Andrzej Cholewicki, dr inż. Wit Derkowski czy dr inż. Janusz Pędziwiatr.

Jak co roku podczas konferencji szczegółowo jest omawiany budynek, w którym wydarzenie się odbywa. Tym razem również nie zabrakło autorów – architekci Marek Budzyński i Zbigniew Badowski wraz z resztą zespołu opowiedzieli o realizacji projektu, następnie wzięli udział w wycieczce technicznej, pokazując uczestnikom konferencji świeżo oddane do użytku miejsca oraz niedostępną dla gości biblioteki maszynownię.

Konferencja jest jednym z ważniejszych spotkań polskiej branży budowlanej. Stanowi połączenie wiedzy teoretycznej i doświadczeń praktyków. Podczas spotkania poruszane są najbardziej aktualne tematy oraz nowe trendy, rozwiązania i technologie. Uczestnicy mogą zdobyć umiejętności przydatne w codziennej pracy.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim prelegentom, partnerom, patronom oraz uczestnikom Konstrukcji Budowlanych 2019 za udział w wydarzeniu.

fot. organizator

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij