14 czerwca 2019 r. po raz XV odbyło się spotkanie integracyjne dolnośląskich mostowców. Impreza została zorganizowana przez Dolnośląski Oddział Związku Mostowców RP oraz Zakład Mostów Politechniki Wrocławskiej.

fot. E. Budka

Tradycyjnie co roku w czerwcu nad Odrą spotykają się przedstawiciele firm wykonawczych, projektowych, firm związanych z utrzymaniem obiektów mostowych oraz ludzie nauki, aby uczestniczyć w Rejsie Mostowców. Zwyczajem stało się, że uczestnicy rejsu statkiem pasażerskim „Rusałka” popłynęli na miejsce spotkania, którym od kilku lat jest Harcerski Ośrodek Rancho.

W części oficjalnej symbolicznie przekazano legitymacje Związku Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej nowym członkom oraz wręczono nagrody za najlepszą pracę dyplomową Politechniki Wrocławskiej. Po oficjalnym rozpoczęciu na uczestników czekały różnego rodzaju gry i zabawy. Największym zainteresowaniem jednak cieszyła się gra w darta. Uczestnicy walczyli w tej konkurencji o Puchar Przewodniczącego ZMRP.

Coroczne spotkanie mostowców jest znakomitą okazją do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń oraz integracji branżowej.

fot. E. Budka

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij