Okładkę wydania 1/2016 MOSTÓW zdobi zdjęcie kładki pieszo-rowerowej w Przemyślu autorstwa projektanta mostowego oraz z zamiłowania fotografa - Artura Wysockiego. Zapraszamy do obejrzenia także innych prac jego autorstwa.

Artur Wysocki - projektant mostowy w firmie Promost Consulting w Rzeszowie, między innymi autor projektu kładki pieszo-rowerowej w Przemyślu (zaprezentowanej na okładce MOSTÓW 1/2016), nagrodzonej w VII edycji Konkursu Mostowego im. Maksymiliana Wolffa.

Swoją drogę zawodową udaje mu się łączyć z jego drugą wielką pasją, jaką jest fotografia. Pasjonuje się głównie fotografią architektury, krajobrazu oraz dokumentalną. Jest aktywnym członkiem Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Więcej zdjęć można zobaczyć na: www.wyso.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij