Tym razem dyskusji poddaliśmy zagadnienie osiągnięć i problemów w dziedzinie zabezpieczeń antykorozyjnych obiektów mostowych w Polsce.

Zapytaliśmy również o ocenę polskiego rynku produktów antykorozyjnych na tle rynku europejskiego - jakie są różnice, a gdzie znajdziemy podobieństwa? Do dyskusji zaprosiliśmy zarówno przedstawicieli świata nauki, jak i biznesu – głosu udzielili: dr inż. Agnieszka Królikowska (Instytut Badawczy Dróg i Mostów), dr hab. inż. prof. IMPiB Małgorzata Zubielewicz (Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników) oraz Jerzy Kosior, dyrektor ds. handlowych w firmie Jotun Polska.

Przeczytaj artykuł


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij