W dniach 01-03.06.2016 r. na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej odbędzie się kolejna edycja popularnego wśród młodzieży akademickiej Studenckiego Konkursu Mostów Stalowych.

Studencki Konkurs Mostów Stalowych jest skierowany do studentów Politechnik z całego kraju.

Drużyny mają za zadanie zaprojektowanie mostu łukowego, samodzielne wykonanie konstrukcji z lekkich elementów stalowych, a następnie przeprowadzenie obciążeń w laboratorium Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego, celem ustalenia nośności mostu.

Ideą konkursu jest rozwijanie zdolności techniczno-manualnych, inspirowanie i zachęcanie do majsterkowania oraz przygotowanie uczestników do prowadzenia badań modelowych obiektów mostowych.

Szczegółowe informacje na temat konkursu SKMS 2016 dostępne są na stronie internetowej: www.mlodzimostowcy.pwr.wroc.pl.


dr inż. Paweł Hawryszków
Opiekun Konkursu SKMS 2016
Opiekun Koła Naukowego „Młodzi Mostowcy PWr”


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij