MOTOmostowcy w klimacie rodeo - Mosty

14-15 maja br. MOTOmostowcy spotkali się po raz szósty w Dymaczewie Nowym k. Poznania, by uczestniczyć w Motocyklowym Spotkaniu Mostowców, zorganizowanym przez Oddział Wielkopolski Związku Mostowców RP.

W tym roku licznie zgromadzeni uczestnicy Szóstego Motocyklowego Spotkania Mostowców rozpoczęli wyprawę zbiórką w ośrodku wypoczynkowym Leśna Chata w Jastrowiu koło Piły. Po śniadaniu uczestnicy odpalili motocykle i wyruszyli w stronę pierwszego celu podróży– nieopodal Jastrowia znajduje się bowiem nietuzinkowy most kolejowy na rzece Gwdzie. Kolejno MOTOmostowcy dojechali do miejscowości Czarnków, gdzie obejrzeli przęsło byłego mostu Fordońskiego przez Wisłę w Bydgoszczy, przeniesione do Czarnkowa na Wartę. Następnym etapem wycieczki było Obrzycko, gdzie można było zwiedzić imponujący Pałac Raczyńskich z kładkami parkowymi i podziwiać piękne widoki z pałacowych ogrodów na Tarasy Warty. Krótki spacer dookoła pałacu zakończył część wycieczkową imprezy, zatem MOTOmostowcy udali się do hotelu Szablewski w Dymaczewie Nowym k. Poznania, by wziąć udział w wieczornej biesiadzie.

Kolacja integracyjna odbyła się przy ognisku, gdzie MOTOmostowcy przywitali nowo wybranego przewodniczącego Związku Mostowców RP prof. Arkadiusza Madaja, wręczając mu kwiaty oraz składając gratulacje. Prof. Madaj od lat wspiera motocyklowe spotkania i nie raz był ich uczestnikiem. Jednym z punktów integracji były zawody rodeo, w których MOTOmostowcy licznie wzięli udział. Wieczór uświetnił koncert zespołu Electric Cowboyz, a ci najbardziej wytrwali kontynuowali zabawę na dyskotece zorganizowanej w pubie ośrodka.

Na drugi dzień po wspólnym śniadaniu uczestnicy chętnie korzystali z atrakcji hotelowych oraz brali udział w zorganizowanych manewrach wojskowych, podczas których mogli popisać się celnością oraz sprawnością fizyczną.

Redakcja „Mostów” w imieniu organizatorów serdecznie dziękuje wszystkim osobom za przybycie, sponsorom za wsparcie finansowe, a patronom medialnym za promocję imprezy. Wyrażamy także zadowolenie, że co roku do grona MOTOmostowców ciągle dołączają nowe osoby, a stałych sympatyków spotkania mogliśmy witać już na szóstej edycji tej imprezy.

Już teraz zapraszamy wszystkich na przyszłoroczną siódmą edycję MOTOmostowców!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij