Konferencja naukowa pt. Konferencja „Most Tczewski – Ratowanie Technicznego Dziedzictwa Zjednoczonej Europy” odbyła się w dniach 30 czerwca - 1 lipca w Tczewie.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Samorząd Powiatu Tczewskiego oraz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX. Celem spotkania było omówienie wartości historycznej mostu, jego przeszłości, teraźniejszości, a także planów jego odbudowy i planowanych zmian. Obecnie trwa remont przeprawy przez Wisłę, który jest pierwszym etapem prac.

Uczestnicy Konferencji mogli wysłuchać wystąpień zaproszonych prelegentów oraz uczestniczyć w wycieczce technicznej na budowę mostu.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjeć. Pełna relacja z Konferencji już wkrótce!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij