17-18 września w Sopocie odbyła się VI edycja Regat Mostowców zorganizowana przez firmę Mosty Gdańsk.

Wydarzenie, jak co roku, zgromadziło liczne grono uczestników. Regaty wpisały się już na stałe w mostowe kalendarium spotkań. W tym roku w zmaganiach o Puchar Mostów Gdańsk udział wzięły 24 załogi. Drużynom sprzyjał silny wiatr, dostarczając moc wrażeń.

Zwycięską załogą została załoga firmy Bacax, a na kolejnych miejscach podium uplasowały się firmy Viacon i Keller „Wind Hunters”. Serdecznie gratulujemy!

Od przyszłego roku przygotowaniem tego wydarzenia zajmie się ZMRP.

W imieniu redakcji czasopisma „Mosty” oraz uczestników Regat dziękujemy dotychczasowym organizatorom, firmie Mosty Gdańsk, a w szczególności Dominice Witkowskiej.

Do zobaczenia za rok. Ahoj!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij