Projektanci i konstruktorzy mostów z całego świata spotkają się 6-8 września 2017 roku na 6. Międzynarodowej Konferencji Footbridge „Tell a Story”.

Wydarzenie, po Paryżu (2002 r.), Wenecji (2005 r.), Porto (2008 r.), Wrocławiu (2011 r.) i Londynie (2014 r.), tym razem odbędzie się w Berlinie.

Trzy tematy przewodnie tegorocznej konferencji zawierają się w trzech hasłach: „Footbridges for Berlin”, „Cultivate Debate” oraz „Dynamics and Innovation”.

Nie zabraknie także ceremonii rozdania tradycyjnych nagród – Footbridge Awards – dla najciekawszych realizacji kładek dla pieszych (podczas poprzedniej edycji przyznawanych w pięciu kategoriach: za najlepszy zrealizowany projekt kładki małej o przęśle < 30 m; za najlepszy zrealizowany projekt kładki średniej o przęśle < 70 m, za najlepszy zrealizowany projekt kładki dużej o przęśle > 70 m, za najlepszą iluminację kładki, za najciekawszą rekonstrukcję historycznego obiektu).

Z Polski do Komitetu Naukowego konferencji zostali zaproszeni prof. Jan Biliszczuk oraz prof. Krzysztof Żółtowski. Obrady konferencji będą prowadzone w języku angielskim, bez tłumaczenia symultanicznego.

Streszczenia referatów należy zgłaszać w języku angielskim poprzez link http://www.footbridge2017.com/ lub bezpośrednio https://express2.converia.de/frontend/index.php?folder_id=841. Termin nadsyłania streszczeń: 15 stycznia 2017 r.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat konferencji oraz zaproszeniem do uczestnictwa.

W sprawach związanych z konferencją prosimy o kontakt bezpośrednio z Organizatorem (w języku angielskim):

Email: info@footbridge2017.com
Strona internetowa: www.footbridge2017.com


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij