W marcu br. rozpoczęła się kolejna edycja Konkursu Mostów Wirtualnych organizowana przez Uczelnianą Organizację Studencką Aktywni Budowniczy.

Lokalizacja:
Politechnika Wrocławska
Data rozpoczęcia:
28.04.2017
Data zakończenia:
28.04.2017
Strona www:
http://www.uosa...

Zadaniem uczestników jest stworzenie konstrukcji w grze komputerowej – FEAT, czyli grze, w której buduje się jak najtańszy most kratownicowy nad zadaną rzeką, przy spełnionych wymaganiach w postaci maksymalnych naprężeń, jakie są w stanie przenieść elementy oraz maksymalnych ugięć konstrukcji.

Gra jest całkowicie oparta o teorie naukowe, czyli na metodzie elementów skończonych, a więc coś, co studenci politechnik wykorzystywać będą w przyszłej praktyce zawodowej. Konkurs składa się z dwóch etapów internetowych i finału odbywającego się na Politechnice Wrocławskiej. Uczestnikiem może być każdy, bez względu czy jest studentem, uczniem czy po prostu miłośnikiem inżynierii. Uczestnictwo w konkursie to mile spędzony czas, uczucie rywalizacji i przede wszystkim zdobycie kolejnych doświadczeń.

http://www.facebook.com/uosaktywnibudowniczy


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij