14-15.09.2017 r. po raz szósty w Inowrocławiu odbędzie się Polska Wizja Zero.

Lokalizacja:
Inowrocław
Data rozpoczęcia:
14.09.2017
Data zakończenia:
15.09.2017
Strona www:
http://pzpb.com...

Polska Wizja Zero jest jedynym w Polsce i Europie spotkaniem, łączącym w tym samym miejscu i czasie aspekty teorii oraz praktyki projektowania bezpiecznych dróg, stosowania urządzeń bezpieczeństwa i utrzymania dróg oraz zachowań użytkowników ruchu drogowego i bezpieczeństwa pracy.

Konferencja wraz z crash testami odbywa się w plenerze – na poligonie doświadczalnym Instytutu Badawczego Ochronnych Systemów w Inowrocławiu.

Specjalnie zbudowana infrastruktura konferencyjna (hale namiotowe) pozwala na komfortowe uczestnictwo w obradach, a poligon jest miejscem praktycznego odzwierciedlenia omawianych problemów w formie crash testów, wystaw i innych pokazów przeprowadzanych na oczach uczestników konferencji.

Podczas crash testów i interdyscyplinarnej konferencji poruszone zostaną problemy projektowania i stosowania właściwych urządzeń bezpieczeństwa drogowego oraz bezpieczeństwa prac na drogach, które odbywają się przy aktywnym ruchu drogowym. Omówione zostaną zagadnienia projektowania i stosowania certyfikowanych urządzeń bezpieczeństwa drogowego, wpływu różnych urządzeń drogowych i nawierzchni na koszty utrzymania.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, zarządcy dróg  wojewódzkich i powiatowych, zarządcy infrastruktury miejskiej, audytorzy BRD. Przedstawiciele największych inwestorów, firm uczestniczących w procesie projektowania i budowy infrastruktury drogowej – generalni wykonawcy i ich podwykonawcy. Przedstawiciele firm utrzymujących drogi oraz firm produkujących maszyny, urządzenia i środki do ich utrzymania. Przedstawiciele firm z zagranicy zajmujących się budową i utrzymaniem infrastruktury drogowej (w ubiegłym roku uczestniczyli przedstawiciele z 8 krajów Europy).

Eksperci z wyższych uczelni i instytutów naukowych, banków, przedstawiciele kancelarii prawnych największych firm doradczych i konsultingowych.

Formularz zgłoszeniowy

Ulotka informacyja


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij