Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4 kwietnia br. zmarł prof. Andrzej Ryżyński, zasłużony profesor Politechniki Poznańskiej i wybitny specjalista w dziedzinie budownictwa lądowego.

Z głębokim żalem, w poczuciu niepowetowanej straty zawiadamiamy, że w dniu 4 kwietnia 2017 r. zmarł ś. p. prof. dr hab. inż. Andrzej RYŻYŃSKI, rektor Politechniki Poznańskiej w latach 1985-1990, zasłużony profesor Politechniki Poznańskiej, specjalista w dziedzinie budownictwa lądowego, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki konstrukcji inżynierskich i mostów betonowych.

W trakcie swojej długoletniej pracy sprawował funkcje: Dziekana Wydziału Budownictwa, Dyrektora Instytutu Inżynierii Lądowej i Kierownika Zakładu Budowy Mostów; członka Senatu Akademickiego Politechniki Poznańskiej.

Odznaczony m.in.: Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Msza święta pogrzebowa odprawiona zostanie w dniu 10 kwietnia 2017 r. o godz. 10.30 w kościele parafialnym pw. św. Rocha, ul. św. Rocha 10 w Poznaniu.

Pogrzeb odbędzie się w 10 kwietnia 2017 r. o godz. 13.50 na cmentarzu Junikowskim, ul. Grunwaldzka 305 w Poznaniu.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij