Wojewoda Kujawsko-Pomorski wydał Zezwolenie na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRID) dla odcinka drogi ekspresowej S5: Aleksandrowo- Tryszczyn Etap 1.

 

Podjęta decyzja umożliwia przejęcie nieruchomości pod budowaną drogę oraz rozpoczęcie procedury odszkodowawczej. Wykonawca odcinka 3 (Etap I Maksymilianowo -Tryszczyn) będzie mógł rozpocząć prace, niezwłocznie po przekazaniu placu budowy przez Inwestora czyli Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy.

GDDKiA przypomina, że Wojewoda Kujawsko-Pomorski wydał już Zezwolenia na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRID) dla odcinków drogi ekspresowej S5: Szubin-Jaroszewo w powiecie żnińskim i nakielskim oraz na odcinek 7 Jaroszewo - granica województwa wielkopolskiego.

Źródło: GDDKiA
Fot: GDDKiA

 

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij