Zgodnie z zapowiedzią rzecznika Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, nowe mosty w ciągu S7, otwarte będą już 29 czerwca

Mosty, o których mowa, stanowią najdłuższe przeprawy przez Wisłę w województwie małopolskim.

Długość pierwszego z nich to 706 m, natomiast drugiego 695,5 m, a ich konstrukcja pozwala na przepływanie pod nimi jednostek nie wyższych niż 12,8 m. Całość jest wysoka na 66 m.

Wykonawcą kontraktu jest  konsorcjum firm Strabag oraz Heilit+Woerner.

Na początku czerwca obiekty przeszły pomyślnie próbę obciążeniową, podczas której badane było ugięcie mostu podczas obciążenia pojazdami. Początkowym terminem otwarcia mostów miał być 22 lipca, jednak zrezygnowano z tej daty, na rzecz miesiąca czerwca.

 

Żródło: RynekInfarstruktury.pl

Fot. źródło: RynekInfarstruktury.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij