Budowa konstrukcji mostu w Jazowej, zrealizowanej na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, została ukończona- nasunięto ostatni segment.

Budowa konstrukcji mostu w Jazowej, zrealizowanej na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, została ukończona- nasunięto ostatni segment. Przed wykonawcą prace wykończeniowe w postaci wyposażenia obiektu.
W dniu 28 czerwca, uroczyście dokonano nasunięcia ostatniej części konstrukcji mostu w Jazowej, w ciągu drogi S7, na odcinku pomiędzy Nowym Dworem Gdańskim a Elblągiem. Tzw. wiecha nastąpiła przed przewidywanym terminem, co oznacza, że prace nad budową obiektu, przebiegają w sposób sprawny, tym bardziej, że chodzi o największy- 600 metrowy- obiekt na tej trasie. Most ma 16 metrów szerokości i składa się z 13 przęseł, stanowiąc jednocześnie połączenie pomiędzy województwami pomorskim oraz warmińsko- mazurskim.
S7 to inwestycja, która ma swoje znaczenie nie tylko w kontekście ekonomicznym, ale także społecznym, stanowiąc jednocześnie punkt wyjścia do dalszego rozwoju gospodarczego regionu. S7 jest elementem transeuropejskich sieci tranzytowych i umiejscowiona jest w bazowym korytarzu TEN-T (Morze Bałtyckie - Morze Adriatyckie, Gdańsk - Warszawa - Katowice). Odcinek S7 jest także elementem drogi E77, czyli drogi międzynarodowej.


Żródło: GDDKiA
Foto: GDDKiA


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij