MOTOmostowcy — Ludzie z pasją!

13go i 14 go maja 2017 roku, w Dymaczewie koło Poznania, obyło się siódme z kolei spotkanie MOTOmostowców.

Pomysł na realizację takiego spotkania zrodził się w głowie Krzysztofa Karpińskiego z Wielkopolskiego Oddziału Związku Mostowców RP — kiedy pewnej zimowej niedzieli, gdy doskwierał mi już "głód" jazdy na motocyklu usiadłem do komputera i zacząłem pisać pierwszy komunikat pomyślałem, że będzie pewnie 5, może 10 motocykli — mówił w 2011 organizator.
Początkowo spotkania były zamknięte i przybywali na nie jedynie zmotoryzowani chętni, jednak dzisiejsza formuła, która gromadzi na spotkaniu dziesiątki motocykli, stanowi o sile samego wydarzenia. Spotkać tu, bowiem można nie tylko kierowców jednośladów, ale także pasjonatów motoryzacji i wielbicieli mostów, zasiadających również na miejscu pasażera.
Tegoroczne spotkanie rozpoczęło się w sobotę, 13 go maja wycieczką, której trasa biegła z Giewartowa przez Kaliska – taras widokowy KWB, Żabno – Most kolejowy nad J. Mogileńskim, Powidz – 33 Baza Lotnictwa Transportowego aż do Dymaczewa Nowego. Cała trasa miała dystans około 220 km a przeznaczony na nią czas, wraz ze zwiedzaniem to około 7 godzin.
Wieczorem odbył się mecz Bumper Ball a organizatorzy zadbali również o inne atrakcje - między innymi biesiadę przy dźwiękach muzyki zespołu Własny Port.
Niedzielny poranek to możliwość skorzystania z sauny, odpoczynku w zaciszu hotelowych alei spacerowych lub aktywnie- podczas meczu siatkówki.

Organizatorom serdecznie dziękujemy i czekamy na przyszłoroczną edycję!

MOTOmostowcy

Źródło: materiały ogranizatora


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij