Coraz bliżej budowy tunelu - Mosty

W Szczecinie odbyło się spotkanie robocze z przedstawicielami firm, których oferty zakwalifikowały się do drugiego etapu przetargu

W Miejskiej Bibliotece Publicznej, w Szczecinie, odbyło się spotkanie robocze z przedstawicielami firm, których oferty zakwalifikowały się do drugiego etapu przetargu mającego na celu wyłonienie wykonawcy zadania, jakim jest usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Wolin i Uznam.
Na spotkaniu pojawił się Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz, w charakterze gospodarza oraz jego zastępca Barbara Michalska, a także przedstawiciele Wydziału Inżyniera Miasta, bezpośrednio pracujący przy przygotowaniu inwestycji oraz szczecińskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, który prowadzi procedurę przetargową.

W przebiegu spotkania omówiono zagadnienia związane zarówno z zarządzaniem projektem, jak i nadzorem nad jego przebiegiem. Szczegółowo omówiono również samo przedsięwzięcie wraz z wynikami badań gruntowo – wodnych, a także inne zadania inwestycyjne, które mają towarzyszyć realizacji projektu.

- To robocze spotkanie jest kolejnym krokiem, który przybliża nas do realizacji budowy tunelu – mówi Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. - Mamy nadzieję, że już wkrótce dojdzie do wyłonienia wykonawcy i rozpoczęcia samej inwestycji.

Wykonawca wyłoniony w przetargu, będzie miał 50 miesięcy na wykonanie inwestycji w systemie „Projektuj i buduj”.


Źródło: UM Świnoujście [http://www.swinoujscie.pl]
Fot: UM Świnoujście

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij