Kładka nad A1 - Mosty

Jak podaje GDDKiA – Oddział w Bydgoszczy, rozpoczęły się prace przy budowie kładki dla pieszych w Przywieczerzynie (gmina Lubanie).

Celem inwestycji jest powstanie kładki dla pieszych nad autostradą A1, wraz z dojściami łączącymi miejscowości Tadzin (Zosin, Przywieczerzyn) z Janowicami (Kozłowo, Zapomnianowo), co ma przywrócić połączeni pomiędzy oddzielonymi autostradą miejscowościami. Powstająca kładka ma się przyczynić do podniesienia poziomu bezpieczeństwa, szczególnie w kontekście umożliwienia dojścia do szkoły uczniom pobliskiej szkoły podstawowej. W obecnej sytuacji, przemieszczenie się z jednej strony na drugą, możliwe jest jedynie dzięki wiaduktom, które umiejscowione są w kierunku północnym i południowym od miejsca, w którym powstaje kładka.

Wartość inwestycji oszacowana jest na kwotę 6 mln zł, a czas przeznaczony na jej realizacje to 6 miesięcy (licząc od daty podpisania umowy – 11.07.2017). Co więcej, inwestycja będzie dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

 

Źródło: GDDKiA- Oddziały w Bydgoszczy

Rys: http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/26442/Powstaje-kladka-nad-A1

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij