Najpóźniej w połowie grudnia kładka na ul. Sandomierskiej zostanie oddana do użytku. Obiekt przeszedł już odbiór techniczny.

Pierwotnie kładka na ulicy Sandomierskiej miała być gotowa w sierpniu, ale tego terminu nie udało się dotrzymać z powodu zmian w projekcie uwzględniających podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Ostatecznie Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji odebrał kładkę w połowie listopada.

- MZDiK musi jeszcze wystąpić do nadzoru budowlanego i, jeżeli będzie zgoda na użytkowanie, to wszyscy mieszkańcy Ustronia i nie tylko będą mogli tę kładkę użytkować – mówi Magdalena Lasota, radna Platformy Obywatelskiej.

Kładka ma 26 metrów długości i jest szeroka na 4 metry. Do momentu decyzji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego pozostanie zamknięta dla pieszych. Jak się można jednak domyślić, nie brakuje osób, które ignorują ten zakaz. Jak informował Dawid Puton, rzecznik MZDiK w Radomiu, kładka na ulicy Sandomierskiej powinna być oddana do użytku najpóźniej w połowie grudnia. Koszt budowy kładki wyniósł około 1 350 000 złotych.

Źródło: http://dami24.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij