Podczas Seminarium Wrocławskie Dni Mostowe (27-29 listopada 2017r.) miała miejsce premiera książki prof. Jana Biliszczuka Mosty w dziejach Polski, która ukazała się nakładem Dolnośląskiego Wydawnictwa Edukacyjnego.

Książka – jak pisze w Przedsłowiu do niej prof. Kazimierz Flaga – jest encyklopedią polskiego mostownictwa na przestrzeni dziejów. Pięknie ilustrowany i opatrzony szczegółowymi opisami katalog mostów promuje polską myśl inżynierską i z pewnością będzie źródłem wiedzy oraz inspiracji dla wielu miłośników mostownictwa, a także firm i działaczy z branży. Nasza redakcja może pochwalić się wyjątkowym egzemplarzem książki z odręczną dedykacją od prof. J. Biliszczuka. Gratulujemy kolejnej świetnej publikacji!

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij