Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu ogłosiła przetarg na zaprojektowanie wiaduktu nad torami kolejowymi w Dąbrowie. Wiadukt ma powstać w ciągu DK46.

Inwestor obecnie szuka firmy, która opracuje koncepcję dla lokalizacji wiaduktu z uwzględnieniem wersji z prawej i lewej strony istniejącego obiektu oraz koncepcję konstrukcji wiaduktu wraz z wielokryterialną analizą korzyści.
Wybrany w przetargu projektant będzie będzie zobowiązany do przedstawienia projektu budowlanego i wykonawczego oraz uzyskania wszelkich niezbędnych decyzji. 

Projekt ma być zrealizowany w ciągu maksymalnie 37 miesięcy - 20 miesięcy to czas na opracowania projektowe i pozyskiwanie decyzji. Kolejne 4 miesiące to czas na odpowiedzi na pytania wykonawców a pozostałe 13 miesięcy to czas realizacji prac budowalnych.

W postępowaniu przyjęto cztery kryteria oceny ofert: oprócz ceny z wagą 60 proc. są to kwalifikacje personelu – 20%, czas odpowiedzi na pytania na etapie przetargu – 10 proc. oraz aspekt społeczny dotyczący zatrudnienia – 10%. Termin składania ofert mija 20 grudnia.

Źródło: http://www.rynekinfrastruktury.pl

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij