Dzięki oddanej do użytku nowej kładce, mieszkańcy Chynowa i okolicznych miejscowości mogą od kilku dni bezpiecznie przejść przez ruchliwą drogę krajową numer 50.

Jak informuje warszawski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, kładka została oddana do użytku 7 grudnia. Umowa na realizację zadania została podpisana ponad rok temu z firmą Domost. Oprócz samej kładki, wykonawca zbudował również pochylnie i schody dla użytkowników wraz z ich oświetleniem, przebudował infrastrukturę podziemną, a także wybudował chodniki o szerokości 2 metrów, umożliwiające dojście do obiektu. Wartość całej inwestycji to około 2,8 miliona złotych.
 
Nowy obiekt o długości 73 metrów oraz szerokości 3,95 metra stanął nad ruchliwą trasą w miejscowości Chynów Poduchowny, nad obwodnicą Drwalewa i Chynowa, stanowiącej część drogi krajowej numer 50.
 
Źródło: GDDKiA


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij