18 grudnia w obecności Andrzeja Adamczyka, ministra infrastruktury i budownictwa, GDDKiA podpisała umowę z Budimexem na realizację kolejnych dwóch odcinków S3.

- To kolejny krok milowy do realizacji drogi życia dla portów w Świnoujściu i Szczecinie, i dla polskiej racji stanu - mówił przed podpisaniem umowy wojewoda zachodniopomorski, Krzysztof Kozłowski.
Pierwszy odcinek ma długość 22 km - jest budowany od podstaw i połączy Brzozowo z Miękowem. Drugi o długości 19 km połączy Miękowo z Rzęśnicą.
Obecny na uroczystości minister Adamaczyk ujawnił, że zapadała decyzja o budowie zachodniego obejścia Szczecina wraz z przeprawą w Policach - Świętej. 
- Gdy byłem w Szczecinie po raz pierwszy jako minister, marszałek Joachim Brudziński przybliżył mi ważkość tego projektu dla Szczecina i Polic - przyznał Andrzej Adamczyk. - I przekonał do jego realizacji i ważności dla regionu.
Marszałek Brudziński przypomniał, że Jarosław Kaczyński zawsze mówił o zrównoważonym rozwoju państwa, w przeciwieństwie do forsowanej przez PO wizji polaryzacyjno-dyfuzyjnej.
- Pamiętam, gdy w 2006 r. byliśmy w Siemiatyczach, już wówczas mówił o istotnej roli przyszłych dróg S19 i S3 dla wschodniej i zachodniej części Polski - przypomniał. - A dziś tamta wizja jest realizowana.
 
Źródło: http://www.gs24.pl/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij