W Kanadzie w ciągu najbliższych pięciu lat wykonanych zostanie szereg prac remontowo-budowlanych wyłącznie dla obiektów mostowych.

Hartland Covered Bridge, najdłuższy (391 m) na świecie most kryty znajduje się w Kanadzie nad rzeką Saint John i łączy Hartland z Somerville w prowincji Nowy Brunszwik. Do użytku został oddany ponad 35 lat temu i wpisany na poczet Historycznych Miejsc Kanady, a w 1999r roku trafił na listę Historycznych Miejsc Prowincji. Teraz czeka na zasłużoną modernizację, która zostanie przeprowadzona w ramach pięcioletniego planu prowincji Nowy Brunszwik na nowe projekty budowlane oraz prace renowacyjne dla obiektów mostowych.

Pochłoną one ponad pół miliarda dolarów amerykańskich - aż 181 mln USD przeznaczonych zostanie na prace związane z lokalnymi mostami drogowymi, m.in. na remont Centennial Bridge nad rzeką Miramichi oraz na dokończenie budowy 240-metrowego Petitcodiac Bridge, którego otwarcie planowane jest na 2020 r. Kolejnych 145 mln USD zostanie wydanych na budowę zastępczych obiektów mostowych dla przepraw, które zostaną ocenione jako niebezpieczne.

Źródło: www.bridgeweb.com

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij