Budowę obwodnicy Czudca w województwie podkarpackim wykona firma Budimex na zlecenie Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Obwodnica powstanie w ciągu DW-988 – obejmuje trasę od skrzyżowania drogi wojewódzkiej i drogi krajowej nr 19 w Babicy i ma kończyć się na moście nad Wisłoką. Długość budowanego odcinka to prawie 2,5 km. Trasa ma zostać ukończona do kwietnia 2019 roku.

W przyszłości budowany odcinek drogi połączy się z węzłem na trasie ekspresowej S19 Kuźnica – Barwinek. Inwestycja ma poprawić komunikację na południu województwa, zwiększając szanse inwestycyjne regionu.

Oferty dla tej inwestycji złożyło pięciu wykonawców - najtańszą ofertę złożyła firma Mosty Łódź, zamawiający jednak wybrał propozycję drugą w kolejności pod względem ceny, czyli ofertę Budimeksu.
Zadanie jest dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w kwocie 72,75 mln zł.

Źródło: UM Woj. Podkarpackiego

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij