Do połowy czerwca 2019 roku Mosty Gdańsk przygotują projekt drugiej estakady w ciągu ulic Marsa i Żołnierskiej w Warszawie.

Firma Mosty Gdańsk złożyła najtańszą ofertę na kwotę 832,7 tys. zł.

Zadaniem wykonawcy jest opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych wraz z uzyskaniem niebędnych decyzji dla realizacji inwestycji. Projekt ma dotyczyć budowy estakady, prowadzącej ruch w kierunku mostu Siekierkowskiego, nad skrzyżowaniami ulic Marsa – Rekrucka – Żołnierska oraz Marsa – Okularowa – Chełmżyńska.

Projektowana estakada (zachodnia) pozwoli na bezkolizyjny skręt w prawo z ul. Żołnierskiej w ul. Marsa, a następnie poprowadzi ruch nad skrzyżowaniem z ul. Chełmżyńską i Okularową. Obecnie postaje również estakada wschodnia, prowadząca w przeciwnym kierunku.

Wcześniejsze dwa etapy przebudowy ciągu ulic Marsa – Żołnierska są już w realizacji. Pierwszy etap obejmuje prace przy ul. Marsa od ul. Naddnieprzańskiej do ul. Żołnierskiej, a etap drugi to budowa dodatkowych wiaduktów w ul. Marsa oraz poszerzenie ul. Żołnierskiej do granicy miasta o drugą jezdnię i budowa wiaduktu na skrzyżowaniu z ul. Czwartaków.

Wykonawcą trwających prac jest firma Metrostav. Roboty maja zakończyć się we wrześniu 2018 roku.

 Źródło: http://www.rynekinfrastruktury.pl

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij