Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzki planuje budowę mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 171 w Barwicach - obecnie trwają poszukiwania projektanta dokumentacji.

Zadanie obejmuje wykonanie projektu budowlanego wraz z decyzją pozwolenia na budowę, projektu wykonawczego i dokumentacji geotechnicznej, wraz z decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach z ewentualnym raportem o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko. Termin wykonania: do 30 kwietnia 2019 roku.

W ciągu drogi wojewódzkiej nr 171 wiodącej od Bobolic do Czaplinka ma powstać nowy most. Obecny to obiekt jednoprzęsłowy, o długości 9,2 i szerokości ponad 12 m, zbudowany w 1931 roku.
Według planu inwestora, istniejąca przeprawa nad rzeką Gęsią ma zostać rozebrana.

ZZDW oczekuje obiektu, który zapewni ciągłość ruchu. Projekt powinien uwzględniać również poszerzenie skrajni drogi i przebudowę dojazdów do mostu z przeznaczeniem dla ruchu pieszego i rowerowego.

Termin składania ofert przez projektantów mija 9 marca. Kryteria oceny ofert to doświadczenie projektanta – 40 proc. i cena – 60 proc.

Źródło: www.rynekinfrastruktury.pl

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij