Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznych Wrocławskich Dniach Mostowych, które odbędą się pod koniec listopada!

Lokalizacja:
Wrocław
Data rozpoczęcia:
29.11.2018
Data zakończenia:
30.11.2018
Strona www:
http://wdm.pwr....

W imieniu organizatorów: Katedry Mostów i Kolei Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, Dolnośląskiej Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oraz Związku Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej, zapraszamy do udziału w seminarium: WROCŁAWSKIE DNI MOSTOWE 2018, które odbędzie się 29 – 30 listopada 2018 roku.

Kolejna edycja Seminarium Naukowo-Technicznego Wrocławskie Dni Mostowe dotyczyć będzie zagadnień związanych z hybrydowymi obiektami mostowymi.

Szczegóły dotyczące zgłoszeń uczestwistwa będziemy publikować już niebawem, dostępne będą one również na stronie internetowej Seminarium:

Wrocaławskie Dni Mostowe 2018

 Źródło: www.wdm.pwr.wroc.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij