24 sierpnia 2018 r na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Uroczysta Gala ogłoszenia wyników i wręczenia Nagród w XXII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku 2017".

Do Konkursu zgłoszono 540 obiektów z całej Polski, z czego do Finału zakwalifikowały się 53 realizacje z Polski. Obiekty oceniano wg. następujących kategorii: drogi i obiekty mostowe, edukacja, hotelarsko-konferencyjne, elewacje i termorenowacje,  rewitalizacja obszarów urbanistycznych i terenów zieleni, nowe obiekty w przestrzeni urbanistycznej, zdrowie i opieka społeczna, obiekty przemysłowo-inżynieryjne, sport i rekreacja, obiekty użyteczności publicznej, zabytki, adaptacja wnętrz.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Podsekretarz Stanu Sławomir Mazurek w Ministerstwie Środowiska, Podsekretarz Stanu Jan Widera w Ministerstwie Sportu i Turystyki,  Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, Główny Inspektor Ochrony Środowiska, Przewodniczący Komisji Infrastruktury Sejmu RP, Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych,
Marszałek Województwa Opolskiego, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.

Wśród patronów medialnych znalazły się m.in.: „Magazyn Mosty”, „Magazyn Autostrady”, „Magazyn Kruszywa”, Dziennik Rzeczpospolita czy portal budowlany „Murator Plus"


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij