16-17.05.2019 r. w Wiśle odbędzie się międzynarodowa konferencja mostowców - "Mosty w infrastrukturze drogowej i kolejowej".

Lokalizacja:
Wisła
Data rozpoczęcia:
16.05.2019
Data zakończenia:
17.05.2019
Strona www:
http://www.infr...

W trakcie konferencji zostaną poruszone tematy związane z utrzymaniem i wyposażeniem mostów (nawierzchnie, izolacje, odwodnienie, zabezpieczenia itp.), łożyskami i urządzeniami dylatacyjnymi, utrzymaniem i zarządzaniem infrastrukturą, badaniami i analizą eksperymentalną, technologiami budowy. Prelegenci przeprowadzą również analizę stanów użytkowych oraz uszkodzeń, awarii i katastrof. Omówione zostanie również stosowanie technologii BIM, a także kwestie związane z wpływem obiektu na środowisko.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij