20 - 24 maja 2019 roku w Międzyzdrojach odbędzie się XXIX międzynarodowa konferencja naukowo-techniczna „Awarie budowlane”.

Lokalizacja:
Międzyzdroje
Data rozpoczęcia:
20.05.2019
Data zakończenia:
24.05.2019
Strona www:
http://www.awar...

Wydarzenie to od ponad ćwierć wieku stanowi forum wymiany poglądów i doświadczeń naukowców, inwestorów, projektantów, wykonawców oraz przedstawicieli administracji budowlanej w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa konstrukcji budowlanych. Konferencja składać się będzie z sesji problemowych oraz z sesji tematycznych obejmujących referaty zgłoszone przez uczestników i zakwalifikowane przez Komitet Naukowy Konferencji. Poruszone zostaną m.in zagadnienia związane z: diagnostyką konstrukcji i zapobieganiem awariom budowlanym, analizą przyczyn zaistniałych katastrof i awarii budowlanych, sposobami naprawy poawaryjnej i rekonstrukcji, oceną i analizą procesów projektowania, wykonawstwa oraz aktów prawnych dotyczących bezpiecznej eksploatacji obiektów budowlanych oraz problemami rewitalizacji obiektów zabytkowych i rekonstrukcją historycznych zespołów architektury.

Konferencja adresowana jest do pracowników naukowych, projektantów i ekspertów budowlanych, pracowników firm konsultingowych, osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym oraz do pracowników administracji budowlanej.

W czasie trwania Konferencji odbędzie się prezentacja nowości technicznych związanych z diagnostyką budowli oraz zabezpieczeniami i naprawami konstrukcji.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij