W dniach 3-5 kwietnia 2019 r. na Politechnice Gdańskiej odbędzie się III Studencka Konferencja Mosty i Tunele zorganizowana przez Koło Naukowe MOST WANTED.

Lokalizacja:
Gdańsk
Data rozpoczęcia:
03.04.2019
Data zakończenia:
05.04.2019
Strona www:
https://mostyit...

Jest to już trzecia edycja Studenckich MiTów, czyli konferencji naukowej stworzonej przez studentów budownictwa i skierowanej do wszystkich pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu mostownictwa, tuneli oraz geotechniki.

Pomysł na realizację wydarzenia powstał na Politechnice Warszawskiej. Celem jest poszerzenie wiedzy technicznej studentów, publikacja prac naukowych młodych inżynierów oraz integracja środowiska branżowego i krajowych kół naukowych. Konferencja ma charakter obiegowy, co oznacza, że każda edycja odbywa się na innej uczelni. Młodzi Mostowcy Politechniki Gdańskiej są następcami studentów Politechniki Śląskiej z Koła Naukowego Pylon.

Podczas trzydniowej konferencji zostanie przeprowadzony konkurs na „Najlepszy MiTyczny Referat” – przedsiębiorstwa i organizacje związane z tematyką mostową oraz geotechniczną wygłoszą prezentacje. Uczestnicy będą również mieli okazję poznać Gdańsk i jego najpiękniejsze punkty podczas wycieczki.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij