ULMA Construccion Polska S.A. – jeden z wiodących producentów oraz dostawców deskowań i rusztowań w Polsce, należący do międzynarodowej grupy ULMA, która działa na ponad 50 rynkach, obchodzi w tym roku 30-lecie swojej działalności.

Firma posiada obecnie 11 biur w całym kraju oraz 4 centra logistyczne: w Koszajcu k. Warszawy (gdzie znajduje się także centrala firmy), Gdańsku, Poznaniu oraz Jaworznie. 


Historia działalności firmy ULMA w Polsce sięga 1989 roku, kiedy to zawiązana została spółka BAUMA. W 2004 roku 97% jej akcji zakupiła hiszpańska firma ULMA Construction. W ciągu 30 lat z niewielkiej firmy powstała spółka będąca obecnie jedną z większych w branży. Tak dynamiczny rozwój zaowocował  udziałem w obsłudze wielu prestiżowych inwestycji z zakresu budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego i przemysłowego m.in. wieżowców Q22 czy Skyliner w Warszawie, wielu obiektów inżynieryjnych na nowo powstającej Zakopiance, Hali Widowiskowo-Sportowej Tauron Arena Kraków, Galerii Młociny w Warszawie, Hali Stulecia we Wrocławiu, Stadionu Legii Warszawa, Wieży Kontroli Lotów w Pyrzowicach, zapory na zbiorniku przeciwpowodziowym w Raciborzu Dolnym, elektrowni w Jaworznie czy Zabrzu.


ULMA nieustannie pracuje nad rozwojem swoich systemów deskowań i rusztowań, korzystając z najnowszych technologii oraz realizując stały program badań i rozwoju, dzięki czemu oferowane przez nią produkty spełniają standardy niezawodności, innowacyjności i bezpieczeństwa. Firma proponuje także kompleksowe usługi w tym zakresie, gwarantując optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta i wymagań technicznych konkretnego projektu. Zdobywane przez wiele lat doświadczenie oraz zaangażowany i kompetentny zespół, zapewniający wsparcie od samego początku inwestycji to klucz do owocnej współpracy. Misja firmy od wielu lat pozostaje bowiem taka sama – bliska współpraca z klientem na każdym etapie projektu, aby zagwarantować bezpieczny, efektywny i rentowny rozwój każdego projektu. 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij