10-12.04.2019 odbędzie się konferencja "Beton w drogownictwie".

Lokalizacja:
Suwałki
Data rozpoczęcia:
10.04.2019
Data zakończenia:
12.04.2019
Strona www:
http://kongresd...

Organizatorem jest Polski Kongres Drogowy – Polski Komitet Narodowy Światowego Stowarzyszenia Drogowego PIARC oraz Stowarzyszenie Producentów Cementu. Konferencja odbędzie się w Suwałkach (woj. podlaskie). Wydarzenie będzie poświęcone wykorzystaniu betonu w drogownictwie i w miejskich przestrzeniach publicznych.

Tematyka konferencji dotyczy technologii betonowych stosowanych w budowie – zarówno dróg ekspresowych o największym natężeniu ruchu, jak i dróg lokalnych w terenach wiejskich, na których jest również z powodzeniem stosowana. Prelegenci będą mówić również o utrzymaniu dróg betonowych oraz recyklingu nawierzchni. Firmy zaprezentują szeroki przekrój materiałów, dodatków chemicznych, maszyn i urządzeń wykorzystywanych do budowy i utrzymania dróg.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij