20.02.2019 r. GDDKiA ogłosiła przetarg na remont wiaduktu na DK44 nad linią kolejową w Oświęcimiu. Oferty można składać do 7 marca 2019 r.

Niedawna ekspertyza wiaduktu, który znajduje się nad linią kolejową, wykazała jego zły stan techniczny, szczególnie dylatacji i przyczółka od strony Oświęcimia.

Zadanie, postawione przed przyszłym wykonawcą, obejmuje m.in. sfrezowanie warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni na całej długości wiaduktu, wykucie i zdemontowanie modułowe urządzenia dylatacyjnego nad przyczółkiem na szerokości jezdni i chodników oraz wykonanie prac naprawczych w obrębie dylatacji, rozbiórkę konstrukcji jezdni oraz zdemontowanie prefabrykowanych płyt przejściowych na dojeździe od strony Oświęcimia, wykonanie wykopu w nasypie drogowym na dojeździe od strony Oświęcimia (P2) i przekucie w skrzydłach przyczółka, renowację zabezpieczeń antykorozyjnych łożysk stałych oraz zakończeń belek na przyczółkach. Podczas remontu wiadukt ma zostać zamknięty. Kierowcy zostaną skierowani na objazd.

Zamawiający przewiduje na wykonanie prac 150 dni.


Źródło i fot.: GDDKiA


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij