Rondo Pobitno, które jest jednym z najbardziej zakorkowanych węzłów komunikacyjnych w mieście, zostanie przebudowane.

Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie ogłosił właśnie przetarg na opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej. W ramach zadania wybudowane ma zostać wielopoziomowe skrzyżowanie ulic: Lwowskiej, al. Armii Krajowej, al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego (Rondo Pobitno) z odwodnieniem, oświetleniem i przebudową sieci kolidujących oraz uzyskaniem wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych. W relacji al. Armii Krajowej – al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego ma zostać wybudowany tunel.

Oferty można składać do 5 kwietnia. Projekt powinien zostać ukończony do 30 listopada. Miasto planuje, że budowa ruszy najprawdopodobniej w 2020 r.

Źródło: resinet.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij