14 maja 2019 r. w Kielcach odbędzie się konferencja "Mosty dla regionów".

Lokalizacja:
Kielce
Data rozpoczęcia:
14.05.2019
Data zakończenia:
14.05.2019
Strona www:
https://ibdim.e...

Organizatorem wydarzenia jest Instytut Badawczy Dróg i Mostów. Jest ono odpowiedzią na rządowy program, którego celem jest uzupełnienie lokalnej infrastruktury drogowej o przeprawy mostowe. Celem jest przekazanie wiedzy na temat naukowo-technicznych aspektów projektowania i budowy mostów.

Program zakłada budowę 21 obiektów, które muszą być dostosowane do zastanych warunków lokalnych oraz ekonomicznych możliwości. Podczas konferencji zostaną omówione m.in. procedury przygotowania inwestycji, rozpoznanie podłoża gruntowego i posadowienie podpór mostowych, uwarunkowania techniczne dróg dojazdowych, zespolone konstrukcje mostowe, zabezpieczenia antykorozyjne.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij