27-29.05.2019 r. odbędzie się sympozjum dotyczące betonu. Celem jest prezentacja innowacji materiałowych, projektowych i strukturalnych.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
27.05.2019
Data zakończenia:
29.05.2019
Strona www:
http://www.fibk...

Organizatorem wydarzenia jest Polska Grupa fib oraz Politechnika Krakowska. Podczas konferencji spotykają się specjaliści z branży betonowej z całego świata – inżynierowie, naukowcy, technolodzy betonu oraz praktycy. Tematyka konferencji dotyczyć będzie m.in. projektowania, badań, wzmacniania, monitoringu i konserwacji, analiz, wytrzymałości, prefabrykacji, bezpieczeństwa oraz wykorzystania betonu w różnych branżach.

fib (Fédération Internationale du Béton) jest międzynarodową organizacją zrzeszającą osoby związane z szeroko pojętą branżą betonową. W jej skład wchodzą organizacje krajowe, firmy oraz członkowie indywidualni. Celem organizacji jest popularyzowanie wiedzy na temat betonu. Coroczne sympozja promują innowacje w branży oraz stanowią forum wymiany doświadczeń. Mimo że beton jest powszechnie znanym materiałem, podlega ciągłemu rozwojowi. Podczas sympozjum uczestnicy mają okazję zapoznać się z wieloma autorytetami prezentującymi swoje osiągnięcia na tym polu. 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij