Odwiedzający zbiorniki wodne w Dąbrowie Górniczej będą mogli łatwiej poruszać się między nimi. Właśnie powstaje tunel pomiędzy Pogorią III i Pogorią IV. Obiekt ma być gotowy do końca czerwca.

Będzie to tunel pieszo-rowerowy biegnący pod torowiskiem między jeziorami. Dzięki niemu odwiedzający dąbrowskie jeziora nie będą musieli przechodzić przez nasyp i tory.

Obiekt będzie miał 14 m długości i 5 m szerokości. Korzystać z niego będą mogli piesi i rowerzyści, a w szczególnych przypadkach samochody ratownicze. Wartość tunelu ma wynieść 3,6 mln zł. Wykonawcą jest firma Nowak Mosty i Complex.

Źródło: dabrowa-gornicza.pl
Fot.: Dariusz Nowak


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij