Spółka Wrocławskie Inwestycje unieważniła przetarg na budowę Mostów Chrobrego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 455. Powodem jest wycena, która przewyższa kwotę, jaka może zostać przeznaczona na realizację zamówienia.

Do przetargu została zgłoszona jedna oferta konsorcjum złożonego z firm Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. i Mostostal Kielce S.A., która opiewała na ponad 87 mln zł, natomiast miasto planowało przeznaczyć na budowę kwotę 65 mln zł.


Docelowo miały powstać dwa mosty – roboczo zwane Mostem Południowym (nad Kanałem Przeciwpowodziowym) oraz Północnym (nad Kanałem Żeglugowym). Miały one połączyć Sępolno i Zalesie ze Swojczycami oraz zostać dostosowane do potrzeb komunikacji zbiorowej.


Spółka poinformowała, że przetarg zostanie powtórzony jeszcze w tym miesiącu.


Źródło: wi.wroc.pl, gazetawroclawska.pl
Fot.: wroclaw.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij