W dniach 16-17 maja 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbędzie się już druga edycja konkursu budowy mostów z makaronu spaghetti FoodBridge. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Pylon z Politechniki Śląskiej.

Lokalizacja:
Wisła
Data rozpoczęcia:
16.05.2019
Data zakończenia:
17.05.2019
Strona www:

W wydarzeniu biorą udział trzyosobowe drużyny, których zadaniem jest zaprojektowanie, a następnie zbudowanie mostu z makaronu spaghetti klejonego klejem na gorąco. Następnie konstrukcje są oceniane przez publiczność, po czym niszczone w maszynie wytrzymałościowej. W kategorii estetyka wygrywa konstrukcja z największą liczbą głosów, natomiast w kategorii wytrzymałość – konstrukcja o największym współczynniku nośności do masy.

Konkurs odbywa się podczas Międzynarodowej Konferencji Mostowców infraMOST, co gwarantuje spory rozgłos w środowisku mostowym, a samym uczestnikom daje możliwość wysłuchania ciekawych prezentacji branżowych.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij