Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad Tomasz Żuchowski powołał 16 kwietnia br. na stanowisko p.o. Dyrektora Oddziału GDDKiA w Bydgoszczy Radosława Kontaka, który od marca 2017 pełni funkcję Dyrektora GDDKiA Oddział w Gdańsku.

Nowy dyrektor jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Gdańskiej i Wydziału Poszukiwań Ropy i Gazu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Przez 18 lat pracował w firmach wykonawczych zajmujących się budową dróg w Polsce, Wielkiej Brytanii i Austrii. W Polsce pracował m.in. przy budowie drogi ekspresowej S3, autostrad A1 i A4 czy drogi ekspresowej S6.


Źródło i fot.: gddkia.gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij