Ulewne deszcze spowodowały wstrzymanie prac przy budowie Południowej Obwodnicy Warszawy z powodu fali wezbraniowej na Wiśle.

W ostatni weekend odbyła się ewakuacja z terenu  budowy. Wstrzymane zostały prace w nurcie rzeki oraz na obu brzegach. Most pontonowy, który pełnił funkcję drogi technologicznej w poprzek nurtu, został zdemontowany. Materiały, które znajdowały się na sztucznych wyspach wokół podpór nurtowych, zostały umieszczone na barkach i bezpiecznie zacumowane. Sprzęt ciężki i lekki, materiały i kontenery zaplecza budowy również zostały przeniesione w bezpieczne miejsce.

Źródło i fot.: GDDKiA


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij