Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił przetarg na remont ceglanego wiaduktu łączącego most Poniatowskiego z Wisłostradą.

Wiadukt stanowi zjazd z mostu Poniatowskiego w kierunku Wisłostrady po lewej stronie lub wjazd na trasę w kierunku centrum. Jest to ceglana konstrukcja wybudowana prawie 100 lat temu. Obecnie wymaga pilnego remontu, który dostosowałby go do ówczesnych obciążeń eksploatacyjnych.

Wiadukt był poddawany częściowym remontom w latach 1945, 1959 i 1963. Zarząd Dróg Miejskich planuje tym razem remont kompleksowy. Wymienione mają zostać stare i zużyte spoiny i elementy kamienne, naprawione będą skrzydła wiaduktu, balustrady, wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni. Wybudowany zostanie system odwodnienia, przez którego brak powstają obecnie odkształcenia. W ostatnim etapie wymienione zostanie oświetlenie i posadzona nowa zieleń.

Oferty można składać do 27 maja, a zakończenie remontu jest planowane pod koniec roku.

Źródło: zdm.waw.pl
Fot.: Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij