Właśnie ruszył przetarg na budowę nowej kładki pieszo-rowerowej przez Wisłę, która ma połączyć Dębniki i Zwierzyniec.

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie szuka wykonawcy wielowariantowej i wielobranżowej koncepcji kładki wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Celem zadania będzie opracowanie projektu w formie opisowej i graficznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz oszacowanie kosztu. Koncepcja musi być zgodna z zaleceniami właścicieli i zarządców terenów, konserwatora zabytków, ponieważ teren jest pod ochroną konserwatorską, a także zespołu zadaniowego ds. audytów rowerowych.

Wykonawca będzie musiał przygotować kilka wariantów, z których miasto dokona wyboru jednego, do którego zostanie w dalszym etapie przygotowana analiza widokowa i szczegółowe studium krajobrazowe.

Żródło: zim.krakow.pl
Fot.: istock


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij