Właśnie podpisane zostały umowy, dzięki którym zostanie wyremontowanych 8 mostów w Bieszczadach.

Umowy dotyczą 8 mostów, które znajdują się na terenie 3 powiatów (sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego), 4 gmin (Komańcza, Cisna, Baligród, Lutowiska) i 3 Nadleśnictw (Komańcza, Cisna, Lutowiska). Wyremontowane mosty są zlokalizowane w Lutowiskach, Smolniku, Habkowcach, Jabłonkach, Wisłoku Wielkim i Czystogarbie. Finał inwestycji jest zaplanowany na koniec roku. Koszt remontu ma wynieść 4,7 mln zł. Pieniądze pochodzić będą z budżetu województwa i nadleśnictw.

Umowy zostały podpisane przez marszałka Władysława Ortyla, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Grażynę Zagrobelną oraz dyrektora Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie Piotra Miąso.

To już kolejne remonty mostów w województwie podkarpackim. Rok temu podpisano umowę na remont siedmiu mostów za kwotę 2,7 mln zł. W ciągu ostatnich trzech lat odnowiono 15 mostów.

Źródło: podkarpackie.pl
Fot.: Biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij