Polskie Stowarzyszenie Korozyjne organizuje kolejną Konferencję Naukowo-Techniczną „Współczesne technologie przeciwkorozyjne”.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Windsor w Jachrance. Coroczne konferencje PSK umożliwiają zdobycie wiedzy w zakresie nowych materiałów i technologii przeciwkorozyjnych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu, zapoznanie się z wynikami badań prowadzonych w dziedzinie ochrony przed korozją a przede wszystkim, wymianę doświadczeń między inwestorami, projektantami, kadrą naukową, wykonawcami prac przeciwkorozyjnych i producentami materiałów.

Podczas konferencji prezentowane będzie praktyczne podejście do zagadnień korozji i ochrony przed nią w sesjach dotyczących powłok ochronnych i infrastruktury, przygotowania powierzchni pod powłoki, energetyki i sieci przesyłowych, ochrony żelbetu, maszyn, ciekawych przypadków i problemów inspektorów nadzoru, ochrony elektrochemicznej, przeglądu wybranych konferencji międzynarodowych oraz rozporządzeń dotyczących korozji.

Co roku w konferencji bierze udział około 200 specjalistów w dziedzinie antykorozji oraz osób pragnących rozszerzyć swoją wiedzę na ten temat.

Polskie Stowarzyszenie Korozyjne zainicjowało konkursu na najlepsze prace inżynierskie, magisterskie i doktorskie z dziedziny korozji i ochrony przed korozją, który jest organizowany od 2008 r. Rozstrzygnięcie konkursu prac z 2017 i 2018 roku i przyznanie nagród odbędzie się podczas tegorocznej edycji konferencji w Jachrance.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij